Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse alates 74€
24. mai 2023 10:22
Veneetsia
Linnapuhkus

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Veneetsiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsia Treviso lennujaama on hetkel saadaval alates 74€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab suviseks perioodiks. Lennud toimuvad 2x nädalas - kolmapäeviti ja pühapäeviti, mis annab ka hea võimaluse veetmaks pikk nädalavahetus Veneetsias. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või leia endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

OTSELENNUD TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn - Veneetsia (Treviso) - Tallinn alates 74€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased