Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse alates 94€

Lufthansa (osadel kuupäevadel ka SWISS) pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Veneetsiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 94€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni 2022 aasta suveni. Soodsate lennupiletite saadavus suurepärane . Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Toome allpool välja vaid mõningase kuupäevavaliku, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või sisesta soovitud lennukuupäevad otse lennufirma kodulehele Lufthansa.com.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Veneetsias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa kahele suurepäraste reitingutega hotellis hotellis Park Hotel Ai Pini kuueks ööks 454€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 03.12-09.12 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 94€

Kõikidel väljatoodud näidiskuupäevadel eksisteerivad avaldamise hetkel edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse vähem kui 150€ eest.

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirma käst, siis mine Lufthansa.com ja sisesta lennukuupäevad otsingusse.