Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast või Riiast Gran Canariale al 287€
30. aug 21:09
Gran Canaria
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Gran Canariale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast või Riiast Las Palmasesse on saadaval alates 287€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Gran Canarial

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Las Palmases või mujal Gran Canarial, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 20.01-27.01 (7 ööd):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks kokku vaid 427€ ehk 214€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST GRAN CANARIALE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Las Palmas (LPA), hinnad alates 328€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Tallinn-Gran Canaria-Tallinn alates 318€

LENNUPILETID AIRBALTICUGA RIIAST GRAN CANARIALE

Hinnad airBalticu koduleheküljel:

Näide Skyscannerist:

Riia-Gran Canaria-Riia alates 287€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased