Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Zagrebisse alates 149€
1. aug 2022 12:06

Lufthansa pakub hea hinnaga lennupileteid Horvaatia pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Zagrebisse on saadaval alates 149€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist. Soodsaimad lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad otse Lufthansa.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Horvaatias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Zagrebis või mujal Horvaatias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Zagreb-Tallinn alates 149€

Toome allpool välja kõige soodsamad näidiskuupäevad vahemikus september-oktoober, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis mine Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased