Edasi-tagasi lennupiletid talveks Helsingist Namiibiasse alates 474€
30. mai 2023 17:50
Windhoek
Eksootika

Lufthansa koostöös Eurowings Discovery'ga pakub hetkel väga soodsaid lennupileteid talveks Namiibiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Windhoeki on saadaval alates 474€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leidub jaanuarist märtsini. Soodsaimaks piletitüübiks on economy classic, seega on piletihinnas ka äraantav pagas. Lennupiletite ostmiseks mine Lufthansa kodulehele ja sisesta soovitud kuupäevad otsingusse.

Hotellipakkumised Namiibias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Namiibias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID HELSINGIST NAMIIBIASSE

Helsingi - Windhoek - Helsingi alates 474€

Lennupiletite ostmiseks mine Lufthansa kodulehele ja sisesta soovitud kuupäevad otsingusse. NB: lennupiletite saadavus talveks on väga hea!

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased