Edasi-tagasi lennupiletid talveks Helsingist Zimbabwesse al 428€
22. aug 15:58
Victoria juga
Eksootika

Lufthansa koostöös Eurowings Discoveryga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Zimbabwesse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Victoria Fallsi on saadaval vaid 428€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab talveks. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi Lufthansa kodulehelt.

Viisainfo: Eesti kodanikud saavad viisa Victoria Fallsi lennujaamast. Lisaks on võimalik lennujaamast saada Universal Visa külastamaks ühe viisaga nii Zimbabwet kui Zambiat.

Hotellipakkumised Zimbabwes

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Victoria Fallsis või mujal Zimbabwes, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID HELSINGIST ZIMBABWESSE

Helsingi - Victoria Falls - Helsingi alates 428€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Helsingi (HEL) - Victoria Falls (VFA)
  • Lufthansa kodulehel avaneb ka paremaks otsimiseks väga hea ülevaade soodsa hinnaga lennukuupäevadest.

Toome välja näidiskuupäevad, saadaval on ohtralt ka teisi lennukuupäevi.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased