Edasi-tagasi lennupiletid talveks Tallinnast Mehhikosse alates 591€
24. nov 12:01

Lufthansa koostöös United'iga pakuvad hetkel soodsa hinnaga lennupileteid talveks Mehhikosse. Edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast Mexico Citysse ja Cancuni (üksikud kuupäevad) on saadaval alates 591€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist märtsini. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri.

Mexico Cityst saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka Mehhiko läänerannikule ja ka näiteks Guatemalasse ja mujale Kesk-Ameerikasse.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Mehhikos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mexico Citys või Cancunis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST MEHHIKOSSE

Tallinn-Cancun-Tallinn alates 629€

Toome välja valiku näidiskuupäevi, mille puhul piletite hinnad jäävad alla 700€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Mexico City-Tallinn alates 591€

Toome välja valiku näidiskuupäevi, mille puhul piletite hinnad jäävad alla 700€. Tärniga tähistatud lennukuupäevad on ühe ümberistumisega. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased