Edasi-tagasi lennupiletid talveks Tallinnast Sri Lankale alates 465€
22. okt 2021 18:06

LOT Polish Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Sri Lankale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Colombosse on saadaval alates 465€ eest ning saadavus on detsembrist kuni 2022 aasta märtsini välja. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Varssavis. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või sisesta endale sobivad lennukuupäevad Skyscannerisse. Meie soovitus on osta lennupiletid otse Loti kodulehelt.

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Sri Lankal

Parima hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST SRI LANKALE

Tallinn-Colombo-Tallinn alates 465€

Näide Skyscannerist:

Näide LOT'i kodulehelt:

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennukuupäevi läbi Skyscanneri. Meie soovitus on osta lennupiletid otse Loti kodulehelt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased