Edasi-tagasi lennupiletid talvel erinevatest Euroopa linnadest Tšiili Patagooniasse alates 562€

Iberia ja LATAM pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid talveks erinevatest Euroopa linnadest Tšiili Patagooniasse. Soodsad piletid leiab Berliinist, Amsterdamist ning Milanost, kuhu saab ka Tallinnast otse lennata. Lennud väljuvad hommikul ja saabuvad hilisõhtul, seega on paratamatu ühes nendest linnades öö veetmine. Tšiilis on sihtkohtadest valida nii Balmaceda kui Punta Arenas. Osadel lendudel tuleb minnes veeta öö Tšiili pealinnas Santiagos ning tagasiteel päev samuti. See annab võimaluse ka selle linnaga tutvumiseks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

Mainime ära, et Lõuna poolkeral on Euroopa talvel hoopis suvi ning tegemist on parima ajaga puutumatu loodusega Patagoonia külastamiseks.

Tõime välja ka variandid open-jaw variantidest, kus saab ühel reisil külastada nii Tšiili kui Argentiina Patagooniat.

Reisikindlustus -25% soodsamalt!

####LENNUPILETID EUROOPAST PATAGOONIASSE

Lennupiletid Balmacedasse

Lennupiletid Punta Arenasesse

####OPEN-jaw variandid

On ka võimalik alustada reisi näiteks Balmacedast ja tagasilend teha Punta Arenasest. Selleks tuleb piletid otsida Momondos "mitu sihtkohta" otsingu kaudu. See variand kehtib algusega nii Milanost, Berliinist kui Amsterdamist. Teekond läheb sel juhul läbi Argentiina (mis on viisavaba) ning samal reisil on võimalik ka Argentiina Patagooniaga tutvuda.

Näited (leidub ka teistel kuupäevadel!):

Amsterdamist
Berliinist
Milanost

Liitu Coop Panga Rändrahnu paketiga ja võta sularaha ilma lisatasuta üle kogu maailma! Loe lähemalt siit