Edasi-tagasi lennupiletid talvel Etihad Airwaysiga Tallinnast Phuketile 479€

Etihad Airways koostöös airBalticuga pakuvad jätkuvalt väga hea hinnaga lennupileteid talveks Phuketile. Otsisime välja kõik lennukuupäevad, kus leiduvad kiirete ümberistumistega lennud (max ümberistumise pikkus 2h30min). Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 479€ eest ning saadavust leiab alates novembri lõpust kuni märtsi lõpuni. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas (kuni 23kg) kui toitlustamine Etihadi pardal. Minnes on ümberistumised Riias ning Abu Dhabis ja tagasiteel Abu Dhabis ja Brüsselis.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

Hotellipakkumised Phuketil
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST PHUKETILE

Kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel on kiirete ümberistumistega lennupiletid saadaval hinnavahemikus 479-510€.

Tallinn-Phuket-Tallinn alates 479€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee