Edasi-tagasi lennupiletid talvel Etihadiga Tallinnast Taisse alates 446€

Juba eelmisel nädalal avaldatud suurepärasele pakkumisele Phuketile pakub Etihad Airways koostöös airBalticu ja Belaviaga hetkel ka väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Bangkokki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 446€ eest. Kõige soodsamate lennupiletite puhul on minnes pikem (u. 11h) ümberistumine päevasel ajal Amsterdamis, aga enamus kuupäevadel leidub ka kiiremate ümberistumistega lende, mis on vaid mõnevõrra kallimad. Pikem ümberistumine Amsterdamis annab ka võimaluse Amsterdamiga tutvumiseks. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas (kuni 23kg) kui toitlustamine Etihadi pardal.

Samuti leiab hea hinnaga variante alustamaks reisi näiteks Bangkokist ja tegemaks tagasireis Phuketilt (või vice-versa). Tõime allpool ka näited.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

Hotellipakkumised Tais
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID ETIHADIGA TALLINNAST BANGKOKKI

Leidub erinevate ümberistumistega lende. Scrolli hinnalistis allapoole, sest tihtipeale on kiiremate ümberistumistega lennud vaid mõnevõrra kallimad.

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 446€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

OPEN-JAW VARIANT

Alusta oma reisi Bangkokist ning tee tagasilend Phuketilt. Sarnase hinnaga lennupileteid leiab ka vastupidisel marsruudil (TLL-HKT//BKK-TLL). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi Skyscanneri multi-city otsingu

Tallinn-Bangkok//Phuket-Tallinn alates 472€

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad vahemikku 472-500€ ning leidub kiirete ümberistumistega lende.