Edasi-tagasi lennupiletid talvel Helsingist Omaani alates 226€
31. mai 2023 16:17

Pegasus pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Omaani! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Omaani pealinna Muscatisse on saadaval alates 226€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab talveks. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Istanbulis. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Omaanis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Muscatis või mujal Omaanis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID HELSINGIST OMAANI

Helsingi-Muscat-Helsingi alates 226€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 300€.Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased