Edasi-tagasi lennupiletid talvel Stockholmist Phuketile alates 498€
8. nov 2022 14:15
Phuket
Rannapuhkus
Eksootika

SWISS koostöös Edelweissi, Bangkok Airwaysi ja Thai Smile-ga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Phuketile. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist on saadaval alates 498€ eest ning saadavust leiab alates novembri lõpust kuni aprillini välja. Miinuseks on osadel kuupäevadel päevasel ajal pikem ümberistumine Zürichis. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas.Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

NB! Soodsa hinnaga lennupiletite arv on piiratud!

Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Phuketil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST PHUKETILE

Stockholmi saab Tallinnast soodsalt lennata mitmete lennufirmadega. Tulenevalt lennuplaanist tuleb tagasiteel ööbida Stockholmis. Lennujaamahotellide hinnad Arlandas on vägagi mõistlike hindadega.

Stockholm-Phuket-Stockholm alates 498€

Leidub erinevate ümberistumistega lende.

Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased