Edasi-tagasi lennupiletid talvel Tallinnast Guatemalasse 682€
25. aug 2022 07:56

Finnair koostöös American Airlinesiga pakuvad suurepärase hinnaga lennupileteid talveks Guatemalasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval 682€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab veebruarist kuni aprilli alguseni. Lennud on kahe mugava ümberistumisega (Helsinkis ja Dallases/Miamis). Lennupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

LENNUPILETID TALLINNAST GUATEMALASSE

Tallinn-Guatemala City-Tallinn 682€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased