Edasi-tagasi lennupiletid talvel Tallinnast Guatemalasse 686€
11. nov 2022 12:32
Guatemala
Eksootika

Finnair koostöös American Airlinesiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid talveks ja kevadeks Guatemalasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 686€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist kuni juunini. Lennud on mõlemal suunal enamjaolt kahe mugava ümberistumisega (Helsingis ja Dallases/Miamis). Lennupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

LENNUPILETID TALLINNAST GUATEMALASSE

Tallinn-Guatemala City-Tallinn 686€

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 750€.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased