Edasi-tagasi lennupiletid talvel Tallinnast Malaisiasse alates 382€
1. dets 2021 19:48

KLM/Air France koostöös airBalticuga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Malaisiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kuala Lumpurisse on saadaval alates 382€ eest ning saadavus on suurepärane jaanuarist kuni juunini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna otse lennufirma kodulehele KLM.com ning soetada lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt.

NB: osadel lennukuupäevadel on soodsaimate lennupiletite puhul minnes umbes 11h pikkune ümberistumine Amsterdamis. See on samas suurepärane võimalus tutvumaks ka Amsterdamiga. Ööbimine pole vajalik, sest lend Kuala Lumpurisse väljub juba samal õhtul!

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Malaisias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malaisias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Kvaliteetsed hotellitoad on hetkel leitavad väga soodsa hinnaga. Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele üheks ööks väga heade reitingutega hotellis Park Inn by Radisson Putrajaya vaid 48€ eest ja hinnas on ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAISIASSE

Tallinn-Kuala Lumpur-Tallinn alates 382€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine KLM.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 416€)
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Skyscannerist:

Näide KLM.com:

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadaval on ka ohtralt teisi lennukuupäevi. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased