Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Bangkokki alates 511€
10. nov 2022 14:11
Bangkok
Rannapuhkus
Eksootika

Turkish Airlines pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Taisse! Mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega lennupiletid Riiast Bangkokki on saadaval alates 511€ eest. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine Turkish Airlinesi pardal. Soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab aprilli lõpust kuni juuni alguseni.Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides lennupileteid läbi Skyscanneri.

Kui plaanid külastada Phuketi saart või tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Bangkokis

Hetkel on hotellide hinnad Bangkokis, Pattayas, Koh Changil ja mujal Tais väga heade hindadega.Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bangkokis või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

TURKISH AIRLINESI LENNUPILETID RIIAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad kiirete ümberistumistega lennud alla 575€.

Riia-Bangkok-Riia alates 511€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased