Edasi-tagasi lennupiletid Turkish Airlinesiga Tallinnast Seišellidele 609€

Hetkel leiad väga hea hinnaga mugavad lennud Turkish Airlinesiga Tallinnast Seišellidele. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 609€ eest ning lennupiletite saadavus on detsembrist kuni märtsini. Lennud mõlemal suunal ühe mugava ümberistumisega Istanbulis. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Seišellidel

Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali momondo.com

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisvõimalusega toa kahele väga heade reitingutega majutusasutuses Tannette Villa nädalaks ajaks kahele 665€ eest. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 11.03-19.03 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST SEIŠELLIDELE

Tallinn-Seišellid-Tallinn al 609€