Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri alates 444€
9. nov 2022 12:51

Turkish Airlines pakub hetkel lennupileteid Tallinnast Singapuri alates 444€ eest ning hea hinnaga lennupiletite saadavus on täitsa hea alates jaanuari keskpaigast kuni suveni välja. Lennupiletite hinnas on nii toitlustamine Turkish Airlinesi pardal kui ka äraantav pagas. Konks seisneb selles, et soodsaima hinnaga piletite puhul on mõlemal suunal pikk ümberistumine Istanbulis. Kuna Turkish Airlines pakub ka kiiremate ümberistumistega lende (aga tunduvalt kallima hinnaga), siis tasuta öömaja Turkish Airlinesi poolt ei saa. Samas on võimalik ehk saada osa Turkish Airlinesi poolt pakutavatest tasuta linnatuuridest. Tasub ära mainida, et kvaliteetsete hotelide hinnad Istanbulis on täitsa mõistlike hindadega.

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi Skyscanneri

NB: Singapurist saab odavlennufirmadega soodsalt lennata näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali) kui ka Phuketile ja Bangkokki.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Singapuris

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn-Singapur-Tallinn alates 444€

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletide hinnad alla 500€.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased