Edasi-tagasi lennupiletid Turkish Airlinesiga Tallinnast Tuneesiasse alates 225€
25. mai 2023 10:30
Tunis
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid pikendamaks suve Tuneesias. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tuneesia pealinna Tunisesse on saadaval alates 225€ eest ja soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates augusti lõpust kuni oktoobri keskpaigani. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Istanbulis. Lennupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas (2x23kg), kui ka toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Tuneesias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tuneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.09 - 19.09 (8 ööd):

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Tunise vanalinna hotellis maksab 8ks ööks kokku 512€ ehk 256€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TURKISH AIRLINESIGA TALLINNAST TUNEESIASSE

Tallinn-Tunis-Tallinn alates 225€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad hinnavahemikus 225€-285€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased