Edasi-tagasi lennupiletid veebruaris Helsingist Krabile 400€

Soome reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Helsingist Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid veebruari alguses Helsingist Krabile on saadaval 400€ eest. Lennud Helsingist toimuvad pealelõunasel ajal ning tagasilend Helsingisse jõuab ka sellisel ajal, et saab Tallinnast Helsingisse ja Helsingist Tallinnasse minna mõnda laevaoperaatorit kasutades. Sellise hinnaga pileteid on saadaval piiratud kogus, seega soovitame huvilistel kiirustada.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised
Parima hinnaga majutuse Krabil leiad üles otsides hotellipakkumisi läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

Hotellisoovitus Krabil vahemikuks 03.02-17.02:

LENNUPILETID HELSINGIST LÕUNA-TAISSE

Helsingi-Krabi-Helsingi 400€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel.

lennukuupäevad