Edasi-tagasi lennupiletid veebruaris ja märtsis Tallinnast Taisse alates 447€

Aeroflot pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid veel selleks talveks Taisse. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 447€ eest. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Moskva Sheremetyevo lennujaamas ning lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Kõikidel meie poolt välja toodud lennupiletitel on hinnad kuni 500€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi Momondo.ee

Bangkokist saab paljude (odav)lennufirmadega edasi lennata nii erinevatesse sihtkohtadesse Tais kui ka mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellipakkumised Tais
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad vahemikku 447-500€.

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 447€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee