Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Antalyasse alates 144€ (otselennud)
30. jaan 12:36

Pegasus ning Sunexpress pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Vahemere äärde, Türgi Rivierasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Antalyasse on saadaval alates 144€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab päikseliseks puhkusreisiks alates veebruarist kuni maini.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Majutuspakkumised Antalyas

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Antalyas või mujal Türgis, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.03-15.03 (7 ööd):

Linnavaatega rõduga tuba kahele selles kaasaegses hea asukohaga hotellis maksab 7 ööks kokku 320€ ehk 160€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD ANTALYASSE

Tallinn - Antalya - Tallinn alates 144€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus veebruar-mai
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 185€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Hinnanäide Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased