Eksootika! Edasi-tagasi lennupiletid Pariisist Uus-Kaledooniasse al 664€

Hetkel on saadaval väga soodsad lennupiletid Uus-Kaledooniasse! Edasi-tagasi lennupiletid Pariisist on saadaval alates 664€ eest ning valikus on ohtralt soodsaid lennukuupäevi septembrist kuni detsembrini! Lennud on mõlemal suunal kahe ümberistumisega (Abu Dhabis ning mõnes Austraalia linnas). Soovi korral on võimalik teha ka mitmepäevane peatus Austraalias (näide multi-city piletitest pakkumise lõpuosas). Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi momondo.

Kellaajad Pariisist väljumistel ja saabumistel on soodsad leidmaks jätkulennud samal päeval Tallinnaga ühendamiseks. Soodsad otselennud Tallinnast Pariisi soovitame soetada airBalticu kampaania ajal, mis saab kindlasti kajastatud meie soodsate lennupiletite rubriigis.

Uus-Kaledoonia on Prantsusmaa territoorium Vaikses ookanis. Saared on tuntud erakordsete sukeldumis- ja snorgeldamisvõimaluste, ainulaadse fauna ja floora ning kaunite paradiisirandade poolest.

Hotellid
Hea hinnaga majutuse leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Soodsaima hinnaga öömaja saamiseks tee hotellibroneering võimalikult varakult!

Reisikindlustus -25% soodsamalt!

Pariis- Noumea- Pariis al 664€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo.

Pariis- Noumea- Melbourne- Pariis al 780€