Edasi-tagasi lennupiletid sügisel ja talvel Tallinnast Andamani saartele alates 524€

Otsisime välja võimaluse soodsalt Andamani saarte külastamiseks. Kombineerides lennupiletid Tallinnast Delhisse ning Delhist Port Blairi on võimalik edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Andamani saartele saada kätte 524€ eest. Kõikidel lendudel on pagas hinnas. Tallinnast Delhisse leiab soodsaid pileteid nii Turkish Airlinesi, KLMi kui Finnairiga. Delhist Port Blairi pakub soodsaid lennupileteid nii Spicejet kui Air India. Toome välja vaid näidiskuupäevad. Saadavust on ka teistel kuupäevadel.

NB! 550-600€ eest leiab üles ka lennupiletid veetmaks jõulud ja/või aastavahetus Andamani saartel! Tõime allpool välja ka näidiskuupäevad.

Osadel juhtudel (Turkish Airlinesi lendude puhul) tuleb tulenevalt lennuplaanist veeta minnes ja/või tulles vähemalt üks öö India pealinnas Delhis. siis tuleb veeta vähemalt 1 öö India pealinnas Delhis. KLMi lendude puhul leiab ka variante edasilendamiseks Port Blairi mõnetunnise peatusega Delhi lennujaamas. Alati on võimalik ka peatuda kauem ning külastada näiteks ka Taj Mahali. Lennupiletite ostmiseks tuleb soetada mõlemad piletid eraldi (nii Tallinn-Delhi kui Delhi-Port Blair). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

Port Blairist saab edasi nii Havelocki kui Neill'i saarele minna laevaga. Laevapiletid saab soetada kohalikust sadamast ning need on soodsad.

Parim aeg Andamani saarte külastamiseks on talv, kus sajab vähe. Samas on õhutemperatuurid aastaringselt 30 kraadi juures ning vesi soe.

Reisikindlustus -25% soodsamalt!

####Lennupiletid Tallinnast Andamani saartele

Tallinn - Delhi - Port Blair - Delhi - Tallinn alates 524€ Soodsaid pileteid pakuvad mitmed erinevad firmad. Meie poolt toodud hinnad on lendudele sobivate ümberistumistega.

Ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või soeta endale sobivad lennukuupäevad läbi Momondo.ee

					NÄIDISKUUPÄEVAD SÜGISEL
					
			
NÄIDISKUUPÄEVAD TALVEL

Lennupiletid endale sobivatel lennukuupäevadel leiad läbi Momondo.ee

Hotellid Indias Parima hinnaga hotellid Indias leiab üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee. Näiteks võib leida viietärni hotelle Delhis alla 100€. Andamani saartel olevaid hotelle kõiki HotelsCombinedist ei leia, seega tasub minna kohapeale ja otsida sealt. Kohalikud taksojuhid on kindlasti hea meelega nõus öömaja otsingutega aitama.