Lennupiletid Tallinnast Andamani saartele alates 491€
11. mai 2023 16:20
Andamani saaredMumbai
Rannapuhkus
Eksootika

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupileteid külastamaks Andamani saari! Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Mumbaisse - mugavad ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 321€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri.

Broneerides sinna juurde edasi-tagasi lennupiletid Mumbaist Port Blairi (otselennud) al 170€ eest, võid külastada ühel reisil mugavalt India läänerannikut ning eksootilisi Andamani saari vaid 491€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri.

Hotellipakkumised Mumbais või Andamani saartel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Indias siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST ANDAMANI SAARTELE

Tallinn-Mumbai-Tallinn al 321€

Mumbai-Port Blair-Mumbai al 170€

Toome välja näidiskuupäevad Turkish Airlinesiga Tallinnast Mumbaisse ning sinna juurde sobivad edasi-tagasi lennupiletid (otselennud) umbes nädalaks Andamani saartele.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased