Eksootika: lennupiletid Tallinnast Prantsuse Polüneesiasse 947€, otselennud Pariisist 1017€

Hetkel on saadaval hea hinnaga lennupiletid Vaikses ookeanis asuvasse Prantsuse Polüneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Pariisist Tahitile on saadaval vaid 1017€ eest ning Oslost ja Helsingist alates 826€. Tavapärased hinnad on kuskil 1300€+. Kui soovid edasi Tahitilt Bora Borasse lennata siis ainuke lennufirma on Air Tahiti ning parima hinnaga lennupiletid on saadaval kuskil 300€+ läbi Momondo

Pariisist toimuvad lennud on otselennud lennufirmaga French Blue (kiire tankimispeatus tehakse San Franciscos) ning Helsingist ja Oslost pakuvad soodsat varianti Qatar Airways koostöös Air New Zealandiga.

Soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval lendamaks aprillis, mais. Lennupiletite saadavus Helsingist ja Oslost on väga piiratud.

Loe ka reisiblogi: Kuidas piiratud eelarvega Prantsuse Polüneesias hakkama saada?

Reisikindlustus Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Pariis-Papeete-Pariis 1017€

NB! Kuna lennud Tahitile väljuvad Pariis Orly lennujaamast ning Tallinnast ühtegi mõistlikku lendu Orlysse pole, siis tuleb vahetada Pariisis lennujaamu - CDG - Orly. Bussiga võtab ühest linnast teise sõitmine aega kuskil 1h15min. Ajapuhvriga tuleb arvestada ka ostes piletid Tallinnast Pariisi ja tagasi Tallinnasse.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

####Lennupiletid Tallinnast ja Helsingist Tahitile Lennupiletite ostmiseks Tallinnast Tahitile tuleb eraldi broneerida nii lennupiletid Tallinnast Oslosse kui Oslost Papeetesse.

Tallinn-Oslo-Tallinn 121€

Näide:

Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo

Tagasiteel pikem ümberistumine Dohas on vältimatu.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Hotellid Tahitil Parima hinnaga hotellid Tahitil leiab üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Arvestama peaks, et hinnad pole võrreldavad näiteks Tai hotellidega vaid on tunduvalt kallimad.

Kui otsustad peatuda Tahiti saarel, siis meie soovitus on: A Pueu Village House - 8 ööd vahemikus 13-18.05 (lennupiletid Pariisist 1032€) maksab rannaäärne bangalo kahele 724€. Info hotelli kohta leiab siit