Finnair: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki alates 550€
28. aug 2023 18:47
Bangkok
Eksootika
Rannapuhkus

Finnair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Taisse. Ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 550€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab septembrist detsembrini. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.

Bangkokist saab soodsalt edasi lennata ka mujale Kagu-Aasiasse.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Hotellipakkumised Tais

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bangkokis või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST BANGKOKKI

Tallinn - Bangkok - Tallinn alates 550€

Toome välja valiku soodsaid lennukuupäevi hinnavahemikus 550€-646€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased