Finnair: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri 615€
25. mai 15:56

Finnair pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks Singapuri. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval 615€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab septembrist novembrini. Lennud on mõlemal suunal ühe mugava ümberistumisega. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või sisesta huvipakkuvad lennukuupäevad Momondo.ee.

Singapurist saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali) al 84€, Taisse (Krabi al 91€, Phuket al 94€, Bangkok al 96€) ning Filipiinidele (Manila 108€, Cebu 109€).

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

HOTELLIPAKKUMISED SINGAPURIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn - Singapur - Tallinn alates 615€

Toome välja mõned näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või sisesta huvipakkuvad lennukuupäevad Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased