Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Gruusiasse alates 75€
18. nov 2022 19:22

Wizz Air pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Gruusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kutaisisse on saadaval alates 75€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid toome allpool välja vahemikus november kuni märts 2023, kuid väga hea saadavus on lausa suve lõpuni. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

HOTELLIPAKKUMISED GRUUSIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kutaisises või mujal Gruusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.01-19.01 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Kutaisi kesklinna kaasaegses hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 317€ ehk 159€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn-Kutaisi-Tallinn alates 75€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - märts 2023, kuid otselendude saadavus on väga hea kuni suve lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased