Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse alates 305€
11. jaan 21:49
Dubai
Rannapuhkus
Linnapuhkus

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Araabia Ühendemiraatidesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse on saadaval alates 305€ eest. Kõik lennud on ühe kiire ümberistumisega. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkusreisiks alates jaanuarist kuni aprillini.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Dubais

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Dubais, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.03-27.03 (9 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mugava asukohaga kaasaegses 4* hotellis maksab 9 ööks kokku 579€ ehk 290€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID DUBAISSE

Tallinn - Dubai - Tallinn alates 305€

  • Saadavus on hea vahemikus jaanuar-aprill
  • Soodsate lennupiletite arv on iga lennu kohta piiratud
  • Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on hinnaga kuni 345€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt

Hinnanäide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased