Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Jamaikale alates 579€
12. veebr 19:23
Jamaika
Rannapuhkus
Eksootika

Condor koostöös airBalticu ja Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Kariibi mere saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Montego Baysse on saadaval alates 579€ eest.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiauto lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

HOTELLIPAKKUMISED JAMAIKAL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Jamaikal, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.03-13.03 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega apartement kahele rannaäärses välibasseiniga majutuses maksab 7 ööks kokku 530€ ehk 265€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID RIIAST JAMAIKALE

Riia - Montego Bay - Riia alates 579€

  • Lennupiletite saadavus on veebruaris-märtsis
  • Mõnevõrra kallima hinnaga lennupiletite saadavus on ka teistel kuupäevadel
  • Hinna sees on 20kg äraantav pagas ja toitlustus
  • Lennud on ühe kiire või päevase pikema ümberistumisega Frankfurdis
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased