Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maldiividele alates 643€
24. jaan 19:38
Maldiivid
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansaga koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Maldiividele. Edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast on saadaval alates 643€ eest. Lennud on 1-2 ümberistumisega, on nii kiirete ümberistumistega kui ka pikema päevase ümberistumisega Zürichis, mis annab samas hea võimalusega ka selle suurlinna avastamiseks.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

MAJUTUSPAKKUMISED MALDIIVIDEL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Maldiividel, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

LENNUPILETID MALDIIVIDELE

Tallinn - Male - Tallinn alates 643€

  • Saadavus on vahemikus aprill-mai, oktoober-detsember
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 715€
  • Mõnevõrra kallima hinnaga lennupileteid leiab ka teistel kuupäevadel
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäited Skyscannerist:

11-PÄEVANE PUHKUS MALDIIVIDEL

Broneerides eraldi nii majutuse kui lennupiletid, saab kahekesi reisides 11-päevase reisi Maldiividel kätte alates 936€ eest inimese kohta.

HIND KOKKU 936€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased