Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Portugali saartele alates 128€
22. sept 2022 20:49

TAP Portugal pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali saartele. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Madeirale ja Assooridele on saadaval alates 128€ eest. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Lissabonis. Soodsad hinnad on leitavad novembrist kuni märtsini 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Portugalis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST PORTUGALI SAARTELE

Stockholm - Madeira (Funchal) - Stockholm alates 128€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel november - veebruar 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

Stockholm - Assoorid (Ponta Delgada) - Stockholm alates 146€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel november - märts 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased