Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bergenisse alates 34€
8. nov 2022 19:28

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Norrasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bergenisse on saadaval alates 34€ eest. Soodsa hinnaga lende leiab maist oktoobrini 2023, sealhulgas on näidiskuupäevade seas ka sügisene koolivaheaeg! Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 54€.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega sihtkohti Trip.ee lehelt SIIT.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Norras

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bergenis või mujal Norras, siis soovitame parima hinnaga majutuse otsimiseks kasutada majutushindade hinnavõrdlusportaali Momondo.ee

AIRBALTICU LENNUPILETID NORRASSE

Tallinn-Bergen-Tallinn alates 34€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Bergen (BGO), hinnad alates 54€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitame broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased