Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse alates 139€
8. aug 14:43

Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Lõuna-Horvaatia rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse on saadaval alates 139€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembris ja oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on minna lennufirma kodulehele Lufthansa.com ja osta piletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 162€.

Hetkel on käimas ka airBalticu kampaania, mille raames leiab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse alates 199€ eest. Leia kõik pakkumised SIIT.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Horvaatias

Parima hinnaga majutuse Dubrovnikus või mujal Horvaatias leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.10-23.10 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereäärses villas maksab 6 ööks kokku 264€ ehk 132€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Dubrovnik-Tallinn alates 139€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Dubrovnik (DBV). Hinnad alates 162€
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Skyscannerist:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased