Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 113€
15. sept 2022 19:35

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Hispaania saarele, Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 113€ eest. Lendudel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine kas Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Soodsa hinnaga lennupileteid toome teieni alates oktoobrist kuni detsembrini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com, kus hinnad on alates 125€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.12-10.12 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Palma mereranna läheduses asuva 4* hotellis, kus on ka välibassein, maksab 6 ööks kokku 414€ ehk 207€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 113€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Palma (PMI), hinnad alates 125€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Näide Lufthansa.com:

Näide Momondo.ee:

Toome teieni kõige soodsamad näidiskuupäevad vahemikus oktoober - detsember, kus kõik lennupiletite hinnad on alla 185€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased