Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Menorcale alates 188€
8. märts 2023 12:07
MenorcaHispaania
Rannapuhkus

Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Hispaania Vahemere saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Menorcale on saadaval alates 188€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkuseks alates aprillist kuni oktoobrini. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Münchenis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt vaid mõnevõrra kallimalt.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Menorca saarel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Menorcal või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 13.10-20.10 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Menorca 4* hotellis, kus on sise- ja välibasseinid ning spordikeskus, maksab nädalaks ajaks kokku 467€ ehk 234€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID MENORCA SAARELE

Tallinn-Menorca-Tallinn alates 188€

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased