Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tel Avivi alates 154€
29. aug 20:42

Aegean pakub hetkel väga hea kampaaniahinnaga lennupileteid Iisraeli suurlinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tel Avivi on saadaval alates 154€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab reisimiseks alates veebruarist kuni maini 2024. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Tel Avivis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tel Avivis või mujal Iisraelis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 28.02-06.03 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega stuudiokorter kahele selles kesklinna hotellis maksab 7 ööks kokku 643€ ehk 322€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TEL AVIVI

Tallinn - Tel Aviv - Tallinn alates 154€

Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 200€. Mõnevõrra kallima hinnaga lennupileteid leiab ka teistel kuupäevadel.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased