trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Krakowisse alates 17€

Ryanair pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Poolasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Krakowisse on saadaval alates 17€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele leiab vahemikus august-oktoober. Lennud toimuvad 2x nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti, mis on ka heaks võimaluseks veetmaks Krakowis pikk nädalavahetus. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Loe ka:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Krakowis

Kvaliteetsed hotellid on Krakowis vägagi atraktiivsete hindadega. Parima hinnaga hotellipakkumised leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.09-11.09 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Krakowi südalinna 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 253€ ehk 127€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD RIIAST KRAKOWISSE

Riia-Krakow-Riia alates 17€

Toome teieni vaid soodsad näidiskuupäevad vahemikus august-oktoober, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!