Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Antalyasse alates 70€
7. nov 2022 19:13
AntalyaTürgi
Rannapuhkus

Norwegian pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Türki. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Antalyasse on saadaval alates 70€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni märtsini 2023. Lennud toimuvad 1x nädalas kolmapäeviti. Parima hinnaga lennupiletid nii Tallinnast Stockholmi kui Stockholmist Antalyasse leiab üles läbi Momondo.ee

Soodsad otselennud lennufirmade Ryanairi ja SASi (ajaliselt sobivaim) vahendusel Tallinn - Stockholm liinil on samuti soodsalt juurde broneeritavad. Näiteks leiad allolevast kuupäevavalikust edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Antalyasse kuupäevadel 18.01-25.01 hinnaga 98€. Sinna juurde sobivad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi kuupäevadel 18.01-25.01 hinnaga 66€.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Antalyas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Antalyas või mujal Türgis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 01.02-08.02 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Antalya rannaäärses 5* hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 536€ ehk 268€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD STOCKHOLMIST TÜRKI

Stockholm-Antalya-Stockholm alates 70€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased