Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kopenhaagenisse alates 45€
22. nov 2022 17:07
Kopenhaagen
Linnapuhkus

Scandinavian Airlinesil hinnad all! Hetkel on saadaval edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kopenhaagenisse alates 45€ eest. Supersoodsaid otselende leiab alates jaanuarist kuni juuni alguseni. Toome allpool välja näidiskuupäevad, mis võimaldavad reisida nii lühikeseks nädalalõpuks N-P, kui ka nädalaseks puhkusreisiks Taanis. Ka koolivaheajad on saadaval. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles klikkides allpool näidiskuupäevadel või otsides läbi Momondo.ee.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Kopenhaagenis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kopenhaagenis või mujal Taanis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.01-15.01 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Kopenhaageni 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 384€ ehk 192€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST KOPENHAAGENISSE

Tallinn-Kopenhaagen-Tallinn alates 45€

Toome välja kõik soodsad näidiskuupäevad vahemikus jaanuar - mai, kus lennupiletid on hinnaga kuni 70€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased