Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse alates 115€
11. jaan 2023 14:51

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaania rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 115€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab veebruaris-märtsis 2023. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Valencias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Valencias või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.02-11.02 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Valencia südames asuvas hotellis maksab 3 ööks kokku 282€ ehk 141€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST VALENCIASSE

Tallinn-Valencia-Tallinn alates 115€

Toome välja soodsamad ja ühe kiire ümberistumisega näidiskuupäevad veebruaris-märtsis 2023, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased