Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse alates 113€
28. märts 18:38
Valencia
Rannapuhkus
Linnapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaaniasse, Vahemere rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 113€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab reisimiseks kevadel ja sügisel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

HOTELLIPAKKUMISED VALENCIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Valencias või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.04-20.04 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kesklinna 4* hotellis, kus on lisamugavusteks saun sisebasseiniga , jõusaal ning katuseterass, maksab 8 ööks kokku 788€ ehk 394€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID VALENCIASSE

Tallinn-Valencia-Tallinn alates 113€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

Toome välja kõige soodsamad näidiskuupäevad, saadavus on hea aprillis-mais ning sügiskuudel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid osta lennupiletid lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased