Kaks ühes: lennupiletid sügisel Helsingist Dubaisse ja Filipiinidele 302€

Puhka sügisel nii Dubais kui Filipiinidel!

Cebu Pacific pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Dubaist Filipiinide pealinna Manilasse. Edasi- tagasi lennupiletid (otselennud) on saadaval hinnaga 113€. saadaval ohtralt lennukuupäevi novembris ja detsembris. Sinna juurde saad sobitada Norwegiani otselennud Helsingist Dubaisse, mille hinnad algavad 189 eurost. Tähele tasub panna, et odavaima hinnaklassipiletid ei sisalda toitlustamist pardal, ega äraantavat pagasit. Piletiteni jõudmiseks kliki näidiskuupäevadel allpool või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi momondo.

NB! Dubai-Manila soodsate piletite arv on piiratud, seega kui on huvi siis tasub kiiresti tegutseda!

Lennud Helsingist Dubaisse toimuvad õhtul ning saabuvad tagasi Helsingisse hommikul, seega saab ilusti Tallinnast lennule minna mõnda parvlaevaoperaatorit kasutades.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Hotellid
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

Helsingi-Dubai-Manila-Dubai-Helsingi 302€

NB! Osadel juhtudel ei pruugi Momondo Cebu Pacificu Dubai-Manila hinda kuvada. Sel juhul proovi browseril refreshi või mine Cebu Pacificu kodulehele ja sisesta antud kuupäevad seal. Cebu Pacificu kodulehel olev hind on 511AED (113€)

Toome välja ainult mõned näidiskuupäevad.

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo