Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast ja Riiast Tel Avivi alates 167€
21. sept 2022 16:28
Tel Aviv
Rannapuhkus

Hetkel leiad suurepärase hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Iisraeli. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tel Avivi on saadaval alates 198€ eest ning otselennud Riiast on saadaval alates 167€ eest. Toome teieni näidiskuupäevade valiku alates novembrist kuni märts 2023, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Tel Avivis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tel Avivis või mujal Iisraelis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID IISRAELI

Tallinn - Tel Aviv - Tallinn alates 198€

Toome teieni näidiskuupäevade valiku, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 228€.

Riia - Tel Aviv - Riia alates 167€

Toome teieni näidiskuupäevade valiku, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 197€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased