Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Horvaatiasse alates 63€
1. nov 2022 20:27
SplitDubrovnik
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Horvaatiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Splitti ja Dubrovnikusse on saadaval alates 63€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab suurepärase kuupäevavalikuga vahemikus mai - oktoober 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral kiirustada!

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Horvaatias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Splitis või Dubrovnikus, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

OTSELENNUD AIRBALTICUGA TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Split-Tallinn alates 64€

Toome välja mõned näidiskuupäevad, saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel vahemikus mai - september. Endale sobivaid kuupäevi leia läbi Skyscanneri või osta lennupiletid otse airBalticu kodulehelt, hinnad alates 77€.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

Tallinn-Dubrovnik-Tallinn alates 63€

Toome välja mõned näidiskuupäevad, saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel vahemikus mai - oktoober. Endale sobivaid kuupäevi leia läbi Skyscanneri või osta lennupiletid otse airBalticu kodulehelt, hinnad alates 77€.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased