Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast La Palma Kanaari saarele alates 212€
15. mai 19:53
Kanaari saared
Rannapuhkus

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast La Palma saarele on saadaval alates 212€ eest. Kõik allpool väljatoodud lennud on ühe kiire ümberistumisega.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED LA PALMAL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse La Palma saarel või mujal Kanaaridel, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.03-30.03 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga apartement kahele välibasseiniga kuurortis maksab 8 ööks kokku 520€ ehk 260€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID KANAARIDELE

Tallinn - La Palma - Tallinn alates 212€

  • Lennupiletite saadavus on reisimiseks talvekuudel
  • Lennud on ühe kiire ümberistumisega
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased