Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Dominikaani Vabariiki alates 705€
28. märts 21:31
Dominikaani Vabariik
Rannapuhkus
Eksootika

British Airways koostöös airBalticuga pakuvad hetkel mugavaid hea hinnaga lennupileteid Kariibi mere saarele, Dominikaani Vabariiki. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Punta Canasse on saadaval alates 705€ eest.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

MAJUTUSPAKKUMISED DOMINIKAANI VABARIIGIS

Minnes Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.06-17.06 (9 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga stuudiokorter kahele selles kaasaegses mereranna lähedal ja välibasseiniga majutuses maksab 9 ööks kokku 513€ ehk 257€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

Advertisement

LENNUPILETID DOMINIKAANI VABARIIKI

Riia - Punta Cana - Riia alates 705€

  • Soodsaid lennupileteid leiab reisimiseks juunis-juulis
  • Lennud on ühe kiire kuni 3h ümberistumisega
  • Hinnas on ka 23kg äraantav pagas ja toitlustus
  • Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on hinnaga kuni 730€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased