Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Turks ja Caicosele alates 624€
21. nov 2022 21:22

airBaltic koostöös Unitediga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Kariibi mere saartele, Turks ja Caicosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Providenciales´i on saadaval alates 624€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab alates detsembrist kuni kevadeni 2023. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Miinuseks on tulenevalt lennuplaanist minnes pikem ümberistumine USA pealinnas Washingtonis, mis annab samas hea võimaluse suurlinnaga põgusaks tutvumiseks. Leia sobiv aeg reisimiseks allpool väljatoodud näidiskuupäevade seast.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Turks ja Caicosel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Turks ja Caicosel või mõnel muul Kariibi mere saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TURKS JA CAICOSELE

Tallinn-Providenciales-Tallinn alates 624€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 680€. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased